fbpx

AkadeStaż

250 zł*

Zarezerwuj

Dla kogo

Młodzież klas maturalnych - uczestnicy akredytowani z obozu Akademia Kadry oraz młodzi stażem instruktorzy Akademii

Czas trwania

7 dni (6 noclegów)

Lokalizacja

Jezioro Zegrzyńskie, Klub Mila Zegrzynek

Kochamy naszą pracę! Co roku nie możemy się doczekać  aż spotkamy się latem i  zobaczymy jak nasi podopieczni rosną i rozwijają się razem z nami.  Dzieje się to dlatego, że w  naszej Akademii uczymy nie tylko żeglarstwa  chociaż  to ono jest naszą przewodnią aktywnością. Dobrze wiesz, że równie ważne dla nas jest to jakiego człowieka uczymy, a nie tylko jakiego przedmiotu.  Nasze szkoleniowe programy zawsze zawierają
w sobie  solidną dawkę rozwijających warsztatów.  Bo w żeglarstwie  to właśnie ludzie są najważniejsi.

To niesamowite mieć swoją rolę we wzrastaniu człowieka.  Niebawem się przekonasz!

Młody Żeglarzu! Cieszymy się, że jesteś z Nami. Przed Tobą wielki krok. Ostatni raz jedziesz jako uczestnik. Kolejnym razem to Ty będziesz  instruktorem aby stać przy naszych załogantach i wierzyć w nich nawet gdy oni w siebie wierzyć przestaną, ocierać łzy tęsknoty, gasić spory. Ale nie to jest najważniejsze. W Twoje ręce powierzymy dzieci i będziesz mieć zadanie  sprawić aby to były dla nich cudowne wakacje. Jeśli dlatego chcesz być instruktorem  zaprosimy Cię do załogi. To nie jest proste kształtować  człowieka  (nawet siebie). Na szczęście możemy i potrafimy Ci w tym pomóc. Temu służy AkadeStaż.

* obóz  jest niekomercyjny. Cena pokrywa wartość ubezpieczenia NNW uczestników oraz część zakwaterowania i wyżywienia.

Program obozu

Obóz dedykowany jest wybranym absolwentom Akademii Kadry oraz młodym instruktorom i ma służyć przygotowaniu do pracy  w charakterze instruktora wychowawcy. Chcemy abyś stał się Instruktorem przez duże „I”. Stanie się tak dlatego, że nauczymy Cię jak być bardziej świadomym , wrażliwym, mądrym człowiekiem. Będziemy trenować  empatię, dostrzeganie potrzeb, rozmowę, rozwiązywanie konfliktów, wyciąganie wniosków, zarządzanie sobą w zmianie. Będziemy szlifować to czego nauczyłeś się na Akademii Kadry doskonaląc Twoje kompetencje społeczne i liderskie. Wyposażymy Cię w umiejętności niezbędne do rozpoczęcia pracy z dzieckiem. To tylko początek. Mamy nadzieję zaszczepić Ci przekonanie  o wartości nieustannego rozwoju. Tylko wtedy będziesz  mógł być wzorem dla innych i przyjacielem sam dla siebie.

W czasie obozu będziesz prowadzić zajęcia dla dzieci pod czujnym acz serdecznym okiem instruktora. Najpierw je wspólnie przygotujemy a po zakończeniu omówimy aby następnym razem zrobić wszystko jeszcze lepiej. Nauczysz się jak prowadzić zabawy aby były ciekawe i pożyteczne poznawczo. Będziesz  mieć rozeznanie jak ogarnąć ten kilkuletni żywioł. Dotkniemy każdego elementu warsztatu  abyś ze spokojem podjął pracę jako samodzielny instruktor. Poza zajęciami z dziećmi czeka na Ciebie mnóstwo zajęć szlifujących Twoje umiejętności – w tym żeglarskie.

Program obozu będzie dostosowany do potrzeb.  To Twoje ostatnie 7 dni przygotowań.  Dobrze je wykorzystamy. Mamy nadzieję, że po tym obozie będziesz mógł wejść na pokład Akademii Kusznierewicza i razem z nami zmieniać świat 🙂

Kod imprezy Termin Cena
AKADESTAŻ 23.06-29.06 250 zł*

Zakwaterowanie

Klub Mila Zegrzynek w Jadwisinie k/Serocka nad Jeziorem Zegrzyńskim, położony 30 km od Centrum Warszawy. To bezpieczne, kameralne, pełne uroku, posiadające znakomity mikroklimat a jednocześnie tętniące życiem miejsce. Cisza, las, jezioro, z dala od codziennego zgiełku, zapewnia zaskakujący spokój, jak na tak niewielką odległość od miasta. Pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami urządzone są w stylu kajut na klasycznym żaglowcu. Nowoczesne i funkcjonalne. Mieszkając w nich, uczestnicy naszych obozów mają szansę poczuć atmosferę prawdziwego rejsu – zasypiają i budzą się na statku.

grupa2 Kamień 04.25 Unifkacja kadry w KM26

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie serwowane w restauracji Klubu Mila – obiad w formie bufetu. Woda pitna – nieograniczona ilość, dostępna dla uczestników obozu przez cały dzień.

Co ze sobą zabrać?

Latarka (najlepiej czołowa), strój sportowy, strój do zajęć w terenie (dresy, bluzy), dobrze dopasowana pianka do zajęć w wodzie – neoprenowa z krótkimi rękawami i nogawkami (np. typu „Quechua”) lub pianka z długimi rękawami,  przybory do mycia, 2 ręczniki (w tym jeden plażowy) kurtka przeciwdeszczowa (najlepiej sztormiak), pomadka ochronna, pełne obuwie z miękką podeszwą (2 pary), nakrycie głowy – czapka z daszkiem i czapka zimowa, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem, spray na komary, bidon na wodę, strój kąpielowy (kąpielówki/kostium).

Świadczenia w cenie

Żeglowanie na jachtach motorowych i żaglowych + realizacja programu szkoleniowego, zakwaterowanie w Klubie Mila w Kamieniu (13 noclegów), pełne wyżywienie, opieka wykwalifikowanej kadry, realizacja programu, ubezpieczenie NNW uczestnika w wysokości 10 000 zł, materiały szkoleniowe do egzaminu.

Obóz niekomercyjny. Uczestnik pokrywa jedynie koszt ubezpieczenia.

Przykładowy plan dnia

8:00       Gimnastyka poranna
8:30       Śniadanie
9:15       Apel organizacyjny
10:00     Zajęcia programowe wspólne – szkolenie praktyczne
13:30     Obiad
14:00     Przerwa poobiednia
15:00     Zajęcia programowe dzielone – zajęcia rekreacyjne
19:00     Kolacja
20:00     Zajęcia programowe wspólne – wykłady teoretyczne
22:00     Cisza nocna

Własny. Przyjazd pierwszego dnia od godz. 12:00 do 14:00, wyjazd ostatniego dnia do godz. 11:00.

Wyżywienie

  • Istnieje możliwość zamówienia diety wegetariańskiej bez dodatkowych opłat. Prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby w momencie dokonywania rezerwacji.

Ty i Akademia Kusznierewicza

Dołącz do załogi Akademii Kusznierewicza! Po pozytywnej weryfikacji zaprosimy Cię do naszej załogi.
Nie możemy się doczekać!

Ta strona używa plików Cookies.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej »

ok
Czartery Mazury