fbpx

Mateusz
Kusznierewicz
Założyciel Akademii

Szanowni Państwo,

Moja akademia powstała z potrzeby serca, pasji do sportu, na bazie doświadczeń jakie zebrałem podczas wieloletniej kariery sportowej.

Podróżując po całym świecie obserwowałem i zapisywałem najlepsze i najciekawsze przykłady zajęć, szkoleń sportowych i żeglarskich skierowanych do dzieci i dorosłych.

W mojej Akademii uczymy przykładem, inspirujemy, zachęcamy do współpracy i współdziałania. Wzmacniamy motywację, dbamy o dobrą komunikację, uczymy planowania, korzystania z wyobraźni oraz jak dawać sobie radę w trudnych sytuacjach.

Wszystko w dobrej atmosferze i zabawie poprzez umiejętnie przygotowany program realizowany przez wykwalifikowaną kadrę.

Dlaczego warto nam zaufać, i zapisać dziecko na obóz sportowy Akademii Kusznierewicza?

Warto, ponieważ każde dziecko na obozie Akademii pracuje nad sobą, pokonuje słabości, jest odpowiedzialne samo za siebie, samodzielne, uczy się współpracować, szanować innych, poznaje zasady fair play (zdrowej rywalizacji), dba o przyrodę. Podczas zajęć budujemy świadomość jak ważne jest dbanie o zdrowie, o sprawność psychofizyczną, o rozwój i wiedzę. Otwieramy się na nowe umiejętności, znajomości. Dbamy także o punktualność i czystość, te umiejętności można szybko zweryfikować w domu po powrocie dziecka z obozu.

Osiągamy te cele, ponieważ w trakcie zajęć kładziemy duży nacisk na proporcje między rywalizacją a współpracą, uczymy troszczyć się o siebie nawzajem, pokazujemy zdrowe relacje trener – zawodnik. Zwracamy też dużą uwagę na krajoznawstwo, świadomość wartości niematerialnych. Pilnujemy aby programy zajęć zawierały wartość dodaną.

Mamy liczną i świetną kadrę, którą szkolimy regularnie zgodnie z naszymi standardami po to, by uczyć przykładem. Mieszkamy w czystych i bezpiecznych ośrodkach, w których serwowane są zbilansowane posiłki. Dysponujemy nowym, bezpiecznym sprzętem pływającym i sportowym.

Dążymy do tego, by dzieci wyjeżdżały od nas: wypoczęte (od szkoły, od rodziców, od stresów, od oczekiwań), z nowymi umiejętnościami, zainspirowane do dalszego odkrywania siebie, sportu, rekreacji i kultury.

Dlaczego warto nam zaufać, i powierzyć organizację eventu dla Państwa firmy?

Warto, ponieważ dla każdego klienta przygotowujemy autorski program odpowiadający założeniom i celom spotkania.

Przyświeca nam maksyma „Mistrzowskiej Klasy Szkolenia”, co zobowiązuje nas do zagwarantowania Państwu najwyższej jakości sprzętu, wyszkolonej kadry i sprawdzonych lokalizacji.

Mamy ofertę całoroczną, wykorzystującą potencjał całej Polski. Gwarantujemy też świetną zabawę i niezapomniane przeżycia. Jako zarejestrowane biuro podróży, posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, gwarancje i ubezpieczenia potrzebne do organizacji wyjazdów turystycznych i incentive.

Serdecznie zapraszam!

Ta strona używa plików Cookies.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej »

ok
Czartery Mazury