fbpx

Multisport

    2999 zł

Zarezerwuj

Dla kogo

Dzieci i młodzież 10 - 14 lat

Czas trwania

14 dni

Lokalizacja

Jezioro Zegrzyńskie, Klub Mila Zegrzynek

Zapraszamy dzieci i młodzież na obóz ogólnosportowy, idealny dla wszystkich lubiących aktywność i poszukujących nowych, inspirujących zajęć. Chcecie się sprawdzić? Ten obóz daje niepowtarzalną możliwość spróbowania różnych dyscyplin sportowych od żeglarstwa na Sigmach 600 Club, poprzez spływ kajakowy i dwie sesje holowania, aż po rowerową wycieczkę po zegrzyńskich trasach. To będzie intensywne 14 dni, pełne ruchu, zabawy oraz nowych znajomości. Pokażemy Wam wiele różnych sportów, z których z pewnością wybierzecie swoje nowe pasje. Zorganizujemy zawody i turniej, aby każdy poczuł się w nich wyróżniony. Ponadto popłyniemy do parku linowego, a wieczory spędzimy na animacjach i przy ognisku.

Na obozie otrzymacie mnóstwo wiedzy, ruchu i humoru. Przeżyjecie przygodę życia i wrócicie lepiej przygotowani także do Waszych codziennych wyzwań.

Najbardziej aktywny obóz Akademii

  • żeglarstwo
  • wakeboarding
  • rowerowe wycieczki po malowniczych terenach zalewu
  • regaty na kajakach z nagrodami
  • frisbee, korfball
  • harcerski program biwakowy na wyspie – zajęcia w lesie, posiłki w terenie – przygotowane wcześniej w naszej kuchni, a przyrządzane na samodzielnie zbudowanym palenisku, nauka umiejętności pionierskich.
  • nocleg w szałasach zbudowanych samodzielnie pod nadzorem instruktorów – należy mieć ze sobą śpiwór, menażkę i niezbędnik turystyczny
  • gry zespołowe
  • wyjście do parku linowego
  • ogniska i animacje
Kod imprezy Termin Cena
ZSP1 28.06 – 11.07 2 999 zł
ZSP2 12.07 – 25.07 2 999 zł
ZSP3 26.07 – 08.08 2 999 zł
ZSP4 09.08 – 22.08 2 999 zł

 

Zakwaterowanie

Klub Mila Zegrzynek w Jadwisinie k/Serocka nad Jeziorem Zegrzyńskim, położony 30 km od Centrum Warszawy. To bezpieczne, kameralne, pełne uroku, posiadające znakomity mikroklimat, a jednocześnie tętniące życiem miejsce. Cisza, las, jezioro, z dala od codziennego zgiełku, zapewniają zaskakujący spokój, jak na tak niewielką odległość od miasta. Pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami urządzone są w stylu kajut na klasycznym żaglowcu. Nowoczesne i funkcjonalne. Mieszkając w nich, uczestnicy naszych obozów mają szansę poczuć atmosferę prawdziwego rejsu – zasypiają i budzą się na statku.

mila__4933 MBI_4922

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie, serwowane w restauracji Klubu Mila – obiad w formie bufetu (za wyjątkiem wypraw survivalowych). Woda pitna – nieograniczona ilość, dostępna dla uczestników obozu przez cały dzień.

Co ze sobą zabrać?

Latarka (najlepiej czołowa), strój kąpielowy, strój sportowy, strój do zajęć w terenie (dresy, bluzy), przybory do mycia, 2 ręczniki (w tym jeden plażowy) kurtka przeciwdeszczowa (najlepiej sztormiak), pomadka ochronna, pełne obuwie z miękką podeszwą (2 pary), nakrycie głowy – czapka z daszkiem i czapka zimowa, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem, spray na komary, bidon na wodę. Na biwak niezbędne będą: śpiwór, menażka i niezbędnik turystyczny (widelec, nóż, łyżka), sugerujemy również zabranie kaloszy.

Świadczenia w cenie

Żeglowanie na jachtach Sigma 600 Club, zakwaterowanie w Klubie Mila w Zegrzynku (13 noclegów), pełne wyżywienie, opieka wykwalifikowanej kadry, realizacja programu, ubezpieczenie NNW uczestnika w wysokości 10 000 zł, realizacja atrakcji programowych.

Kadra

Akademia Kusznierewicza to ludzie z pasją, współpracujący z nami od lat – wysokiej klasy specjaliści, instruktorzy, sternicy, trenerzy, wychowawcy, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, predyspozycje pedagogiczne, a przede wszystkim radość dzielenia się wiedzą i umiejętnościami.

Przykładowy plan dnia

8:00         Gimnastyka poranna

8:30         Śniadanie

9:15         Apel organizacyjny

10:00       Zajęcia programowe

13:30       Obiad

14:00       Przerwa poobiednia

15:00       Zajęcia programowe

19:00       Kolacja

20:00       Zajęcia wieczorne

22:00       Cisza nocna

Własny

Przyjazd pierwszego dnia od godz. 16:00 do 18:00, wyjazd ostatniego dnia do 10:00.

Wyżywienie

Istnieje możliwość zamówienia diety specjalnej po wcześniejszym wpisaniu informacji w kartę kwalifikacyjną. Koszt każdorazowej zmiany diety w trakcie trwania obozu wynosi 100 zł.

Dzień odwiedzin

Do Klubu Mila w Zegrzynku zapraszamy rodziców, dziadków i rodzeństwo do odwiedzin uczestników w środkową niedzielę turnusu. Na odwiedzających czeka chata grillowa, a także możliwość zjedzenia posiłku w restauracji. Istnieje również możliwość skorzystania z atrakcji dostępnych w bosmanacie. Godziny odwiedzin, w czasie których dzieci są pod opieką rodziców: od 10:00 do 18:00. Dzieci mają w tym czasie zapewniony obiad. W przypadku braku odwiedzin dzieci realizują normalne zajęcia programowe.

Sigma 600 Club

Nowoczesny i specjalnie zmodyfikowany dla Akademii Kusznierewicza jacht Sigma 600 Club. Jest to jednostka otwartopokładowa nowej generacji – stabilna, bezpieczna, estetyczna i nowoczesna, wyposażona w osprzęt renomowanych producentów. Długość: 6 m, szer. 2,42 m, pow. ożaglowania 16,5 m2.

W ocenie naszych ekspertów, w tym Mateusza Kusznierewicza, jest to obecnie jeden z najlepszych na świecie jachtów uniwersalnych: do szkolenia, dla bezpiecznej zabawy dla dzieci i początkujących, a jednocześnie satysfakcjonujący nautycznie w pływaniu regatowym.

Na jachcie pływa do 5 osób plus instruktor.

DSC_5012 DSC_4961

Ta strona używa plików Cookies.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej »

ok
Czartery Mazury