fbpx

Obóz MindCloud – Programowanie w Minecraft Obóz letni z elementami programowania i zajęć z elektroniki

2699 zł

Zarezerwuj

Dla kogo

Dzieci w wieku 7 – 11 lat

Czas trwania

14 dni (13 noclegów)

Lokalizacja

Mazury, Klub Mila Kamień

OFERTA SPECJALNA – LATO 2019

TURNUS 5 – od 18.08 do 31.08.2019

Wyjazd sportowo-komputerowy dla wszystkich młodych, którzy potrzebują aktywności zarówno dla ciała, jak i dla umysłu. Podczas dwutygodniowego obozu uczestnicy poznają podstawy programowania oraz będą realizować projekty techniczne (konstruowanie własnych urządzeń i pojazdów, podstawy fizyki i elektroniki). Zajęcia komputerowe prowadzone są w uwielbianym przez najmłodszych środowisku gry Minecraft. Czas przy komputerze będzie obfitował w wyzwania intelektualne i pozwoli uczestnikom napisać swoje pierwsze kody z użyciem obrazkowego języka programowania LUA.

Poza zajęciami komputerowymi (na przystosowanych komputerach MindCloud) instruktorzy przewidzieli szeroki wachlarz zajęć kreatywnych i sportowych. Razem z nami między innymi zaprojektujecie i wdrożycie do życia funkcjonalne roboty i zabawki oparte o mikrokontrolery Micro:bit. Na dodatek pod okiem sterników będziecie mogli spróbować swoich sił na bezpiecznych jachtach Sigma 600 Club i zrozumieć zasady żeglugi śródlądowej na jeziorze Bełdany! Każdy z Was będzie mógł posterować i pracować w charakterze członka załogi. Korfball, piłka nożna plażowa – to aktywności których spróbujecie na piaskowym boisku Klubu Mila w Kamieniu. To świetny sposób na aktywne spędzanie czasu i prezentację Waszych sportowych i taktycznych umiejętności. W przerwie miedzy zajęciami, korzystając ze sposobnośći mazurskiego szlaku Wielkich Jezior

plakat_2017_FB (Small)

Moduły

Przewidujemy codzienne zajęcia z kodowania (1,5h) w świecie Minecraft, tematyczne zajęcia techniczne
i intelektualne bez komputera (1,5h) oraz dużą dawkę sportowych emocji na świeżym powietrzu.

 • Moduł poranny: zajęcia z programowania w Minecraft
 • Moduł popołudniowy: zajęcia techniczno-elektroniczne – programowanie i zabawy Micro:bit
 • Moduł wieczorny: konkursy i zabawy integracyjne dla całej grupy

W ramach zajęć

 • W program obozu wchodzą między innymi:
  • nauka umiejętności programowania i projektowania elektroniki opartej o kontrolery Micro:bit
  • konkursy sportowe drużyn – olimpiada z nagrodami
  • pływanie turystyczno-rekreacyjne na jachtach typu Sigma 600 Club – (3 bloki zajęciowe)
  • wycieczka kajakowa po jeziorze Bełdany
Kod imprezy Termin Cena
OMCK5 18.08 – 31.08.2019 2 699 zł

Zakwaterowanie

Klub Mila Kamień k/Rucianego-Nidy nad Jeziorem Bełdany. To nowy ośrodek sportowo-rekreacyjny stanowiący drugą bazę Akademii Kusznierewicza. Dysponujemy 15 nowymi domkami, z których każdy składa się z dwóch niezależnych pokoi 4-osobowych z łazienką i tarasem. Nasza nowa baza zlokalizowana jest w cichym, ustronnym i bezpiecznym miejscu na terenie dawnego ośrodka turystyki wodnej PTTK.

Mila_Kamien_0132 Mila_Kamien_0130 zak km

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie serwowane w restauracji Klubu Mila – obiad w formie bufetu. Woda pitna – nieograniczona ilość, dostępna dla uczestników obozu przez cały dzień.

Kadra

mc_logo

Trenerzy MindCloud to młode, kreatywne osoby z nieszablonowym, inżynierskim podejściem do życia. Zafascynowani techniką, wciąż pamiętając o swoich dziecięcych przygodach wymyślają najlepsze zadania kreatywne dla uczestników zajęć. Wymyślane przez nich zabawy to spektakularne i widowiskowe przedsięwzięcia, w których frajdę znajdują nie tylko adepci MindCloud, ale i dorośli.
logo_AK-poprawione-01Instruktorzy, sternicy i wychowawcy Akademii Kusznierewicza to ludzie z pasją, współpracujący z nami od lat – wysokiej klasy specjaliści, instruktorzy, sternicy, trenerzy, wychowawcy, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, predyspozycje pedagogiczne, a przede wszystkim radość dzielenia się wiedzą i umiejętnościami.

Co ze sobą zabrać

Latarka (najlepiej czołowa), strój sportowy, strój do zajęć w terenie (dresy, bluzy), przybory do mycia, 2 ręczniki (w tym jeden plażowy) kurtka przeciwdeszczowa z kapturem (najlepiej sztormiak), pomadka ochronna, pełne obuwie z miękką podeszwą (2 pary), nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem, spray na komary, bidon na wodę, czapkę zimową.

Przykładowy plan dnia

8:00        Gimnastyka poranna
8:30       Śniadanie
9:15        Apel organizacyjny
10:00     Zajęcia programowe sportowe i kreatywne
13:30     Obiad
14:00     Przerwa poobiednia
15:00     Zajęcia programowe sportowe i kreatywne
19:00     Kolacja
20:00     Zajęcia wieczorne – integracje i animacje
22:00     Cisza nocna

Świadczenia w cenie

Żeglowanie na jachtach Sigma 600 Club, zakwaterowanie w Klubie Mila w Kamieniu (13 noclegów), pełne wyżywienie, opieka wykwalifikowanej kadry, realizacja programu sportowego i zajęć z elektroniki, ubezpieczenie NNW uczestnika w wysokości 10 000 zł, materiały edukacyjne i zajęciowe dla uczestników, materiały programowe, użytkowanie niezbędnego sprzętu, licencji i programów.

Wyżywienie

Istnieje możliwość zamówienia diety wegetariańskiej bez dodatkowych opłat. Prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby w momencie dokonywania rezerwacji.

Zabawa na skuterze wodnym Sea Doo 130 KM

– 15 min zajęć – 100 zł, paliwo w cenie.

Pływanie ze sternikiem – możliwość wykupienia dodatkowych zabaw na skuterze. Skuter idealny do zabawy, bezpieczny, zwrotny, dający pełnię satysfakcji z wykonywanych manewrów i skoków. Niesamowite, ekstremalne wrażenia gwarantowane!

Atrakcja płatna na miejscu w bosmanacie po potwierdzeniu terminu i dostępności.

DSC_8185

Materacowa Frajda!

– pływanie na kanapie/materacu za skuterem wodnym / motorówką – 15 min zajęć – 50 zł/osobę (zajęcia w grupach 3 osobowych), paliwo w cenie. Polecamy holowanie za mocnym jachtem motorowym – na uczestników czekają ekscytujące przeciążenia, wywrotki i fikołki na środku jeziora. Wszystko to w kamizelkach asekuracyjnych, kaskach i pod nadzorem uprawnionego sternika.
Atrakcja płatna na miejscu w bosmanacie po potwierdzeniu terminu i dostępności.

DSC_2475

Własny

Własny

Przyjazd pierwszego dnia od godz. 16:00 do 18:00, wyjazd ostatniego dnia do godz. 10:00.

 

Autokar – dodatkowo płatny, wymagana wcześniejsza rezerwacja

Autokar – dodatkowo płatny, wymagana wcześniejsza rezerwacja

 

Wyjazd z   Warszawa
cena 120 zł

Powyżej podana cena obejmuje dojazd w obydwie strony.

Szczegółowe informacje dotyczące przejazdu podane są w dokumencie: Regulamin dojazdu Akademii Kusznierewicza.

 

Ceny za przejazd autokarem w jedną stronę:

Wyjazd z Warszawa
cena 80 zł

Transport autokarowy zostanie uruchomiony w przypadku zebrania grupy minimum 10 osób.
W przypadku rezygnacji z miejsca w autokarze klientowi nie przysługuje zwrot kosztów transportu.

 • Skorzystaj z rabatu dla dziecka i zapisz je na kolejny obóz Akademii Kusznierewicza w sezonie 2018 – 5% (dotyczy tego samego uczestnika)
 • Zniżka dla osób zamieszkałych W NIEMCZECH, WIELKIEJ BRYTANII, ROSJI i NA UKRAINIE – 5% od wartości obozu – obowiązuje przy wpłacie na rachunek w EURO lub USD (rozliczenie po średnim kursie NBP z dnia wpłaty)
 • Uczestnicy zajęć semestralnych MindCloud – 100 zł zniżki od ceny obozu.

Ta strona używa plików Cookies.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej »

ok
Czartery Mazury