fbpx

Sportowy Obóz Zimowy 2020 HIT ZIMY!

1750 zł

Zarezerwuj

Dla kogo

Dzieci i młodzież (12-17 lat)

Czas trwania

8 dni, 7 noclegów

Lokalizacja

Pensjonat "Tatrzański Gościniec"

Zapraszamy na młodzieżowy obóz sportowy do podhalańskiego Poronina, gdzie znajduje się komfortowy Pensjonat „Tatrzański Relax & Spa” *** idealny dla dzieci i młodzieży.

Podczas tygodniowego pobytu w Tatrach, zorganizujemy dla Was aktywny program sportowo-rekreacyjny składający się głównie z zajęć narciarskich (dla początkujących i dla średniozaawansowanych) lub snowboardowych (dla średniozaawansowanych). Głownie jeździmy w Suchem i Bukowinie Tatrzańskiej (Rusiń-Ski), a grupa zaawansowana sprawdzi swoje umiejętności na Harendzie. Przewidujemy codzienne zajęcia na stoku  (wyjazd po śniadaniu, powrót dopiero na obiadokolację) dzięki czemu będziecie mieli okazję doskonalić swoje umiejętności z jazdy przez dobre kilka godzin dziennie z krótką przerwą na przekąskę na stoku! Zajęcia narciarskie uzupełnimy wieczornymi grami i zabawami integracyjnymi i terenowymi, kuligiem, wycieczką do term lub aquaparku.

Na koniec każdego turnusu zawody narciarskie i snowboardowe z nagrodami!

Na terenie znajdują się sale zajęciowe z piłkarzykami, cymbergajem, bilardem, salę wykładową-wielofunkcyjną. W trakcie dwóch bloków zajęć każdego dnia, przeżyjecie niezapomnianą przygodę, wykorzystując potencjał polskich gór. Wszystko to pod okiem naszej wykwalifikowanej kadry.

Program obozu

 • Szkolenie narciarskie (grupa podstawowa i średniozaawansowana) lub snowboardowe (grupa średniozaawansowana) – do wyboru przed obozem. Szkolenie prowadzone jest przez instruktorów Akademii Kusznierewicza na okolicznych stokach: np. Małe Ciche, Suche, RusińSki – w zależności od warunków pogodowych i warunków do jazdy. Dla najmocniejszych i najpewniejszych swoich umiejętności uczestników przewidujemy wyjazd na zaawansowany stok HarendaPlanujemy przeprowadzenie 5 – 6 zajęć szkoleniowych, w przypadku niepogody zorganizujemy zajęcia zastępcze, m.in. trekking, curling, zajęcia z podstaw ratownictwa górskiego i inne! Grupy 8 – 10 osobowe.

 • Zawody narciarskie i snowboardowe na zakończenie turnusu z nagrodami
 • Kulig z pochodniami i ogniskiem
 • Wycieczka na kąpielisko termalne lub do aquaparku (1 wejście na 2,5h)
 • Gry i zabawy rekreacyjne
 • Zajęcia integracyjne i animacje w ośrodku i na świeżym powietrzu

SZKOLENIE NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE

Szkolenie jest realizowane przez instruktorów Akademii Kusznierewicza

Szkolenie narciarskie w grupach:

 • pierwsze kroki na stoku –> grupa podstawowa
 • średniozaawansowana

 Szkolenie snowboardowe w grupach:

 • średniozaawansowana

Grupy maksymalnie 10 osobowe. Grupy podstawowe do 8 osób.

Obóz organizujemy w terminie ferii Mazowieckich, Opolskich, Dolnośląskich i Zachodniopomorskich

KOD IMPREZY Termin Cena
OZP 15-22/02/2020 1750 zł

Cena zawiera dojazd autokarem z Warszawy.
W związku z faktem, że autokar pozostanie na miejscu do naszej dyspozycji, osoby dowożące dzieci samodzielnie nie otrzymują rabatu.

Istnieje możliwość zorganizowania przystanku dla dzieci dosiadających się w Łodzi, Częstochowie, Katowicach.

CENA NIE ZAWIERA KOSZTÓW KARNETÓW NA WYCIĄGI

Prosimy o przekazanie uczestnikom:

 • ok. 480 zł/ turnus w grupie średnio-zaawansowanej /jeżdżącej
 • ok. 450 zł / turnus dla grupy podstawowej

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie dla naszej grupy będzie realizowane w nowym, eleganckim obiekcie w centrum Poronina: Pensjonat Tatrzański RELAX & SPA ***  dysponuje pokojami dwu, trzy i czteroosobowymi w ciepłym i przyjaznym standardzie. Pokoje wyposażone są w łazienkę, balkon, pojedyncze łóżka.  Do dyspozycji będziemy mieli sale do zajęć wieczornych, wyposażone w atrakcje dla dzieci i młodzieży.

Ośrodek położony jest jedynie 10 minut jazdy od naszej głównej Stacji Narciarskiej Suche. Do naszej dyspozycji będzie autokar obecny na miejscu przez cały turnus.

Wyżywienie

Wyżywienie w formie bufetów: śniadań, obiadów i kolacji. W czasie przerwy w zajęciach na stoku ciepłą herbatę zapewnia organizator.

Gdzie jeździmy?

Ski Suche – Zaledwie półtora kilometra od Zakopianki, tuż przy Poroninie, skrywa się stacja narciarska Suche. Na narciarzy czeka tu jeden długi i nowoczesny wyciąg krzesełkowy i dwa małe wyciągi dla początkujących. W sezonie 2014/15 otwarto nową, czerwoną trasę z homologacją FIS.

Na miejscu znajdziemy wszystko czego potrzeba narciarzowi – wypożyczalnię, karczmę, szkółkę narciarską, toalety przy stoku a nawet tradycyjną „góralkę z oscypkami”. Całość jest dosyć skondensowana w jednym miejscu, w związku z czym po stacji przemieszczamy się szybko i sprawnie. Ośrodek jest sztuczne oświetlony. W Suchym pracują ratraki i armatki śnieżne, a stok jest położony w stosunkowo zacienionym miejscu. Do wyboru są aż cztery trasy. Trzy zostały oznaczone jako niebieskie, jedna, nowa, jako czerwona. Ta ostatnia ma slalomową homologację FIS do zawodów juniorskich. Wąskim gardłem całości jest zwężenie tras. Wszystkie spotykają się przy dolnej stacji. Trasy mają długość około 800 metrów. http://www.suche-ski.com/


Rusiń-Ski Bukowina Tatrzańska

Stacja Narciarska Rusin-Ski zlokalizowana jest na północnym zboczu  Wierchu Rusińkiego (948 m n.p.m.). W kompleksie znajdują się trasy niebieskie – idealne do nauki i doskonalenia oraz trudniejsze, czerwone odcinki, pozwalające na szybszą jazdę. Dla chętnych do jazdy na tyczkach i startu w narciarskich lub snowboardowych slalomach udostępniona jest trasa sportowa, tuż obok pozostałych stoków. Stoki w Bukowinie Tatrzańskiej, to jedne z najwyżej położonych tego typu terenów na Podhalu. Wszystko to gwarantuje, że na Rusińskim Wierchu śnieg utrzymuje się do wiosny, a dobre warunki narciarskie panują od rana do późnego wieczora. Na terenie kompleksu znajdują się dwie szybkie koleje krzesełkowe
(1100 m. i 750 m.), dwa wyciągi orczykowe (400m.  200 m.), i taśma dla dzieci (100 m.). www.rusin-ski.pl

Kadra

Akademia Kusznierewicza to ludzie z pasją – wysokiej klasy specjaliści, instruktorzy posiadający wieloletnie doświadczenie, predyspozycje pedagogiczne, a przede wszystkim radość dzielenia się wiedzą i umiejętnościami.  Podczas pobytu na stoku 1 instruktor poprowadzi grupę maksymalnie 10 osobową dobraną zgodnie z wiekiem i umiejętnościami.

 

Co ze sobą zabrać?

Sprzęt narciarski lub snowboardowy w tym obowiązkowo kask, (biorąc pod uwagę doświadczenia z poprzednich lat zdecydowanie zalecamy dobór i wypożyczenie sprzętu jeszcze przed wypoczynkiem!) ciepłą kurtkę narciarską, ciepłą kurtkę na zajęcia po nartach, czapkę, rękawiczki (2 pary), swobodny strój sportowy i strój do zajęć w terenie, przybory do mycia, ręcznik, buty zimowe (co najmniej 2 pary), buty trekkingowe, strój kąpielowy (w tym: kąpielówki lub kostium, klapki, czepek), gogle lub okulary przeciwsłoneczne z mocnym filtrem UV, krem, opcjonalnie: grzałki do suszenia butów i rękawiczek.

Świadczenia w cenie

 • 7 noclegów (sobota – sobota) w pokojach 2, 3, 4 osobowych, w Pensjonacie Tatrzański Gościniec w Poroninie
 • 2 posiłki (śniadanie i obiadokolacja)
 • przekąski i herbata dla uczestników zajęć na stoku
 • dojazd autokarem z Warszawy do Poronina i z powrotem pod opieką pilota
 • autokar do dyspozycji na dojazdy na stoki na miejscu
 • organizacja 2 bloków zajęć każdego dnia, w tym szkoleniowe zajęcia narciarskie
  lub snowboardowe (5 bloków po co najmniej 4 h) w grupach szkoleniowych
 • animacyjny program alternatywny w przypadku niepogody
 • zawody narciarskie/snowboardowe z nagrodami
 • 1 kulig z pochodniami i ogniskiem
 • 1 wycieczka na kąpielisko termalne lub aquapark
 • gry i zabawy rekreacyjne w terenie
 • zajęcia na basenie hotelowym i w sali gier w hotelu z instruktorem
 • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków + amatorskiego uprawiania sportu z sumą ubezpieczenia 10 000 PLN
 • materiały programowe
 • całodobową opiekę kierownika i instruktorów Akademii Kusznierewicza

Dojazd

Cena zawiera dojazd autokarem z Warszawy, transport bagaży i sprzętu.
Dojazd zajmie ok. 6-8 godzin.

 

Godziny odjazdów:

 • Turnus OZMP1: zbiórka w sobotę 02.02 o godz. 08:00. Powrót w sobotę 09.02 wieczorem.

Miejsce odjazdu / przyjazdu autokaru: POLECZKI BUSSINES PARK ul. Poleczki 23G, Warszawa-Ursynów

Prosimy o wyposażenie dzieci w prowiant i napoje na drogę.

 

Dojazd własny:

Przyjazd w sobotę od godz. 16:00 do 17:00, odbiór dzieci w sobotę od godz. 9:00 do 11:00.

W związku z faktem, że autokar pozostanie na miejscu do naszej dyspozycji, osoby dowożące dzieci samodzielnie nie otrzymują rabatu.

DODATKOWE UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI

Zachęcamy do wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, obejmującego nagłe zachorowania uniemożliwiające wzięcie udziału lub kontynuowanie pobytu na obozie. W przypadku uzyskania zaświadczenia lekarskiego ubezpieczyciel AXA TUiR S.A. zwraca poniesione wobec Organizatora koszty rezerwacji i/lub trwającego już pobytu. Chęć zakupu ubezpieczenia prosimy zaznaczyć w umowie.  Warunki ubezpieczenia określa załącznik F (st. 26.) OWU Kontynenty

Cena ubezpieczenia – 48 zł

Przykładowy plan dnia

08:00   pobudka
08:15    toaleta poranna
08:30   śniadanie
10:00   apel organizacyjny i wyjazd autokarem na stok
10:30    zajęcia programowe narciarskie lub snowboardowe w podgrupach
14:00    przerwa na przekąski na stoku
17:00    powrót do ośrodka
18:00    obiadokolacja
20:00   zajęcia wieczorne (analizy wideo, integracja, animacje)
21:30    przygotowanie do snu
22:00   cisza nocna

Ta strona używa plików Cookies.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej »

ok
Czartery Mazury