fbpx

Żeglarska Przygoda Przygodowy obóz żeglarski dla początkujących dzieci młodszych

2899 zł

Zarezerwuj

Dla kogo

Dzieci i młodzież w wieku 8-11 lat

Czas trwania

14 dni (13 noclegów)

Lokalizacja

Jezioro Zegrzyńskie, Klub Mila Zegrzynek

Obóz przeznaczony dla najmłodszych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z żeglarstwem.
Żeglarska przygoda to program przygotowany specjalnie dla Was! Na pewno nie będziecie się nudzić, o co zadbają doświadczeni instruktorzy i wychowawcy. Nauczycie się podstaw żeglowania, poznacie nowych przyjaciół, a czas na lądzie spędzicie na grach, zabawach oraz wycieczkach.
Odwiedzicie również aquapark oraz park linowy. Na obozie otrzymacie mnóstwo wiedzy, ruchu i humoru. Przeżyjecie przygodę życia i wrócicie lepiej przygotowani także do Waszych codziennych wyzwań. W program obozu wpleciona jest atrakcyjna fabuła, którą od kilku lat prowadzą nasi doświadczeni instruktorzy. Zadaniem dla Was będzie uzyskanie odznak sprawności AkadeMisia, który będzie czuwał nad bezpieczeństwem zabaw i rzetelną nauką.

miś czapa (1)

W programie

  • żeglarstwo – na jachtach Sigma 600 Club w 5-osobowych załogach
  • holowanie
  • wycieczki kajakowe po Zalewie Zegrzyńskim
  • gry zespołowe
  • park linowy
  • ogniska i animacje
  • program animacyjno-edukacyjny AkadeMisia

 

Kod imprezy Termin Cena
ZZP1 28.06 – 11.07 2 899 zł
ZZP2 12.07 – 25.07 2 899 zł
ZZP3 26.07 – 08.08 2 899 zł
ZZP4 09.08-22.08 2 899 zł

Zakwaterowanie

Klub Mila Zegrzynek w Jadwisinie k/Serocka nad Jeziorem Zegrzyńskim, położony 30 km od Centrum Warszawy. To bezpieczne, kameralne, pełne uroku, posiadające znakomity mikroklimat, a jednocześnie tętniące życiem miejsce. Cisza, las, jezioro, z dala od codziennego zgiełku zapewnia zaskakujący spokój, jak na tak niewielką odległość od miasta. Pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami urządzone są w stylu kajut na klasycznym żaglowcu. Nowoczesne i funkcjonalne. Mieszkając w nich, uczestnicy naszych obozów mają szansę poczuć atmosferę prawdziwego rejsu – zasypiają i budzą się na statku.

MBI_4922 mila__4933

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie, serwowane w restauracji Klubu Mila – obiad w formie bufetu. Woda pitna – nieograniczona ilość, dostępna dla uczestników obozu przez cały dzień.

Co ze sobą zabrać?

Latarka (najlepiej czołowa), strój kąpielowy (kostium lub kąpielówki), strój sportowy, strój do zajęć w terenie (dresy, bluzy), przybory do mycia, 2 ręczniki (w tym jeden plażowy) kurtka przeciwdeszczowa (najlepiej sztormiak), pełne obuwie z miękką podeszwą (2 pary), nakrycie głowy – czapka i czapka zimowa, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem, pomadka ochronna, spray na komary, bidon na wodę.

Świadczenia w cenie

Żeglowanie na jachtach Sigma 600 Club, zakwaterowanie w Klubie Mila w Zegrzynku (13 noclegów), pełne wyżywienie, opieka wykwalifikowanej kadry, realizacja programu, ubezpieczenie NNW uczestnika w wysokości 10 000 zł.

Kadra

Akademia Kusznierewicza to ludzie z pasją, współpracujący z nami od lat – wysokiej klasy specjaliści, instruktorzy, sternicy, trenerzy, wychowawcy, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, predyspozycje pedagogiczne, a przede wszystkim radość dzielenia się wiedzą i umiejętnościami.

PRZYKŁADOWY PLAN DNIA

8:00 Gimnastyka poranna
8:30 Śniadanie
9:15 Apel organizacyjny
10:00 Zajęcia programowe
13:30 Obiad
14:00 Przerwa poobiednia
15:00 Zajęcia programowe
19:00 Kolacja
20:00 Zajęcia wieczorne
22:00 Cisza nocna

Własny

Przyjazd pierwszego dnia od godz. 16:00 do 18:00, wyjazd ostatniego dnia do godz. 10:00

 

Wyżywienie

Istnieje możliwość zamówienia diety specjalnej bez dodatkowych opłat, po wcześniejszym zgłoszeniu w karcie kwalifikacyjnej. Każdorazowa zmiana diety w trakcie trwania obozu to koszt 100 zł.

Dzień odwiedzin

W Klubie Mila w Zegrzynku zapraszamy rodziców, dziadków i rodzeństwo do odwiedzin uczestników w środkową niedzielę turnusu. Na odwiedzających czeka chata grillowa a także możliwość zjedzenia posiłku w restauracji. Istnieje również możliwość skorzystania z atrakcji dostępnych w bosmanacie. Godziny odwiedzin w czasie których dzieci są pod opieką rodziców: od 10:00 do 18:00. Dzieci mają w tym czasie zapewniony obiad. W przypadku braku odwiedzin dzieci realizują realizują normalne zajęcia programowe.

SIGMA 600 CLUB

Nowoczesny i specjalnie zmodyfikowany dla Akademii Kusznierewicza jacht Sigma 600 Club. Jest to jednostka otwartopokładowa nowej generacji – stabilna, bezpieczna, estetyczna i nowoczesna, wyposażona w osprzęt renomowanych producentów. Długość: 6 m, szer. 2,42 m, pow. ożaglowania 16,5 m2.

W ocenie naszych ekspertów, w tym Mateusza Kusznierewicza, jest to obecnie jeden z najlepszych na świecie jachtów uniwersalnych: do szkolenia, dla bezpiecznej zabawy dla dzieci i początkujących, a jednocześnie satysfakcjonujący nautycznie w pływaniu regatowym.

Na jachcie pływa do 5 osób plus instruktor.

DSC_5012 DSC_4961

Ta strona używa plików Cookies.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej »

ok
Czartery Mazury