fbpx

MIX Sportów Wodnych Połączenie tygodniowego obozu z tygodniowym rejsem

2599 zł

 

Zarezerwuj

Dla kogo

Młodzież w wieku 15 - 19 lat

Czas trwania

14 dni (13 noclegów)

Lokalizacja

Mazury, Klub Mila Kamień

Obóz Żeglarski MIX został stworzony specjalnie dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił podczas żeglarskich wędrówek, ale nie chcą żeglować przez cały obóz. Jeśli lubisz spędzać aktywnie czas biorąc udział w grach zespołowych i atrakcjach terenowych – nie może Cię tam zabraknąć!

7 dni pobytu stacjonarnego w Klubie Mila Kamień

Podczas pobytu w naszym ośrodku nauczycie się żeglować na jachtach otwartopokładowych klasy Sigma 600 Club, odbędziecie wycieczkę rowerową dookoła jeziora Bełdany, zorganizujemy Wam spływ kajakowy, a gry terenowe i zespołowe wypełnią pozostały czas. Obozy młodzieżowe z Akademią Kusznierewicza to niepowtarzalna okazja do zawarcia znajomości z pasjonatami żeglarstwa.

7 dni wędrówki

Podczas wędrówki żeglarskiej pokonacie jeziora na Wielkim Szlaku Mazurskim m.in: Jezioro Bełdany, Jezioro Mikołajskie, Tałty czy Niegocin. Spędzicie kilka wieczorów nad jeziorem przy ognisku, śpiewając szanty i dobrze się bawiąc. Trasa rejsu jest codziennie planowana w zależności od atrakcji oraz warunków atmosferycznych.

Zaokrętowanie na nowych, komfortowych jachtach Antila 24,4.

Program obozu

– Rejs na jachtach / obóz z zakwaterowaniem i wyżywieniem w Klubie Mila Kamień

– Żeglowanie na jachtach kabinowych i otwartopokładowych 

– Wycieczka do aquaparku

– Łucznictwo

– Gry terenowe 

– Biwaki i animacje

Kod imprezy Termin Cena
MMX1 26.07 – 08.08 2 599 zł
     

Zakwaterowanie w części stacjonarnej

Klub Mila Kamień k/Rucianego-Nidy nad Jeziorem Bełdany. To nowy ośrodek sportowo-rekreacyjny stanowiący drugą bazę Akademii Kusznierewicza. Dysponujemy 15 nowymi domkami, z których każdy składa się z dwóch niezależnych pokoi 4-osobowych z łazienką i tarasem. Nasza nowa baza zlokalizowana jest w cichym, ustronnym
i bezpiecznym miejscu na terenie dawnego ośrodka turystyki wodnej PTTK.

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie – w części wędrownej przygotowywane na jachcie przez uczestników pod nadzorem sternika; w części stacjonarnej serwowane w restauracji Klubu Mila – obiad w formie bufetu. Woda pitna – nieograniczona ilość, dostępna dla uczestników obozu przez cały dzień.

Co ze sobą zabrać?

Sztormiak dwuczęściowy (kurtka i spodnie przeciwdeszczowe), pełne obuwie z miękką podeszwą (2 pary), kalosze, śpiwór, przybory do mycia, 2 ręczniki, nakrycie głowy – czapka z daszkiem i czapka zimowa, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem, pomadkę ochronną, spray na komary, latarka (najlepiej czołowa), strój kąpielowy (kąpielówki/kostium). Wszystko musi być spakowane w miękką torbę lub najlepiej worek żeglarski, obuwie i strój sportowy (dresy). Wykluczone są plecaki ze stelażem, walizki, twarde torby na kółkach itp.

Świadczenia w cenie

W części wędrownej: żeglowanie i zakwaterowanie na jachtach Antila 24,4 lub Antila 27 (7 noclegów), pełne wyżywienie przygotowywane przez załogę z produktów dostarczonych przez organizatora, realizacja programu, opłaty portowe, paliwo do jachtów. W części stacjonarnej: żeglowanie na jachtach Sigma 600 Club, zakwaterowanie w Klubie Mila w Kamieniu (6 noclegów), pełne wyżywienie, realizacja programu. Podczas całego obozu: opieka wykwalifikowanej kadry, ubezpieczenie NNW uczestnika w wysokości 10 000 zł.

Cena nie obejmuje

Podczas wędrówki – opłat za WC (ok. 2zł), umywalki (ok. 2zł), prysznice (10 – 15zł). Łączny szacowany koszt wynosi ok. 80zł.

Uwaga! W dniu rozpoczęcia obozu pobieramy od uczestnika kaucję zwrotną w wysokości 50 zł (płatne gotówką).

Kadra

Akademia Kusznierewicza to ludzie z pasją, współpracujący z nami od lat – wysokiej klasy specjaliści, instruktorzy, sternicy, trenerzy, wychowawcy, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, predyspozycje pedagogiczne, a przede wszystkim radość dzielenia się wiedzą i umiejętnościami.

Przykładowy plan dnia

8:00 Gimnastyka poranna
8:30 Śniadanie
9:15 Apel organizacyjny
10:00 Zajęcia programowe
13:30 Obiad
14:00 Przerwa poobiednia
15:00 Zajęcia programowe
19:00 Kolacja
20:00 Zajęcia wieczorne
22:00 Cisza nocna

Własny

Przyjazd pierwszego dnia od godz. 16:00 do 18:00, wyjazd ostatniego dnia do godz. 10:00.

Autokar – dodatkowo płatny, wymagana wcześniejsza rezerwacja

Autokar – dodatkowo płatny, wymagana wcześniejsza rezerwacja

 

Wyjazd z Warszawa
cena 120 zł

 

Cena obejmuje dojazd w obydwie strony.

Szczegółowe informacje dotyczące przejazdu podane są w dokumencie: Regulamin dojazdu Akademii Kusznierewicza.

 

Ceny za przejazd autokarem w jedną stronę:

Wyjazd z Warszawa
cena 80 zł

 

Transport autokarowy zostanie uruchomiony w przypadku zebrania grupy minimum 10 osób.
W przypadku rezygnacji z miejsca w autokarze klientowi nie przysługuje zwrot kosztów transportu.

Wyżywienie

Istnieje możliwość zamówienia diety specjalnej bez dodatkowych opłat, po wcześniejszym zaznaczeniu w karcie kwalifikacyjnej. Każdorazowa zmiana diety w trakcie trwania obozu to koszt 100 zł.

Zabawa na skuterze wodnym Sea Doo 130 KM

– 15 min zajęć – 100 zł, paliwo w cenie.

Pływanie ze sternikiem – możliwość wykupienia dodatkowych zabaw na skuterze.  Skuter idealny do zabawy, bezpieczny, zwrotny, dający pełnię satysfakcji z wykonywanych manewrów i skoków. Niesamowite, ekstremalne wrażenia gwarantowane!

DSC_8185

Materacowa Frajda!

– pływanie na kanapie/materacu za skuterem wodnym / motorówką – 15 min zajęć – 50 zł/osobę (zajęcia w grupach 3-osobowych), paliwo w cenie. Polecamy holowanie za mocnym jachtem motorowym – na uczestników czekają ogromne przeciążenia, wywrotki i fikołki na środku jeziora.
Wszystko to w kamizelkach asekuracyjnych, kaskach i pod nadzorem uprawnionego sternika.

Atrakcja płatna na miejscu w bosmanacie po potwierdzeniu terminu i dostępności.

DSC_2475

Antila 24,4

Jacht typu Antila 24,4 jest to jacht idealny na wielodniowe rejsy. Nautycznie bezpieczny, zachowujący dzielność w każdych warunkach pogodowych. Nowoczesny i zadbany sprzęt powoduje, że nasze jachty są świetnie przygotowane do żeglugi po Mazurach. Wewnątrz jasna zabudowa oraz wygodne koje sprawiają, że żeglarz czuje się jak w domu. Na każdym jachcie pływa do 5 uczestników + sternik-opiekun. Dzięki nowoczesnym, dobrze wyposażonym i komfortowym jachtom, obozy młodzieżowe Akademii Kusznierewicza zadowolą nawet najbardziej wymagających żeglarzy.

 

Sigma 600 Club

Nowoczesny i specjalnie zmodyfikowany dla Akademii Kusznierewicza jacht Sigma 600 Club. Jest to jednostka otwartopokładowa nowej generacji – stabilna, bezpieczna, estetyczna i nowoczesna, wyposażona w osprzęt renomowanych producentów. Długość: 6 m, szer. 2,42 m, pow. ożaglowania 16,5 m2.

W ocenie naszych ekspertów, w tym Mateusza Kusznierewicza, jest to obecnie jeden z najlepszych na świecie jachtów uniwersalnych: do szkolenia, dla bezpiecznej zabawy dla dzieci i początkujących, a jednocześnie satysfakcjonujący nautycznie w pływaniu regatowym. Na jachcie pływa do 5 osób plus instruktor.

Ta strona używa plików Cookies.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej »

ok
Czartery Mazury